Аграрна партія – в трійці лідерів за результатами голосування на виборах

Изображение статьи

Аграрна партія України стала першою і єдиною позапарламентською політичною партією, яка одержала перемогу у виборах в об’єднаних територіальних громадах.

 

Найбільшу підтримку Аграрна Партія отримала у Хмельницькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Київській та Черкаській областях, що дозволило політичній силі посісти третє місце по Україні за загальною кількістю переможців.

 

Всього у виборчих округах від Аграрної Партії було висунуто близько 1000 кандидатів на посади сільських, селищних та міських голів й депутатів місцевих рад.

 

У боротьбі за право захищати інтереси громадян на місцях кандидати-аграрії залишили позаду таких парламентських важковаговиків як Радикальна партія Олега Ляшка, Опозиційний блок, Народний фронт, Самопоміч тощо.

 

Однак, у політичній силі не вважають такий результат неочікуваним.

 

За словами голови партії Юрія Крутька, Аграрна Партія є головним захисником інтересів мешканців сільської місцевості, адже активно підтримує децентралізацію, розвиток малого та середнього сільськогосподарського підприємництва, і загалом – відродження українського села. Тому на виборах в ОТГ Аграрна Партія останні три роки впевнено входить в трійку лідерів поруч з такими політичними силами як БПП і Батьківщина.

 

"Сьогодні в суспільстві є запит на відродження українського села. Згідно з результатами соціологічного дослідження, яке проводилося влітку, 60% українських громадян воліють підтримки і розвитку сільської місцевості. Без сумнівів, в Аграрній партії достатньо досвідчених і фахових менеджерів, які працювали, працюють і будуть працювати на благо своїх громад", - так прокоментував перемогу голова Аграрної партії Юрій Крутько.

Останні новини