Аграрна партія вшановує пам’ять жертв трагедії на Чорнобильській АЕС

Изображение статьи

Сьогодні минає 33-річниця з того трагічного моменту, коли 26 квітня 1986 року сталась техногенна катастрофа світового масштабу – аварія на Чорнобильській атомній електростанції. В цей трагічний день члени Аграрної партії по всій Україні вшановують пам'ять жертв трагедії на Чорнобильській АЕС.

Так, голова Житомирської обласної організації Володимир Федоренко разом з однопартійцями поклали квіти до пам'ятного знаку загиблим учасникам ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи «Чорна біль», що розташований у Житомирі.

«Наша рідна Житомирщина найбільше постраждала від аварії на ЧАЕС. В області проживає більше 250 тисяч постраждалих та майже 8 тисяч ліквідаторів. Кожному з нас важливо зберігати пам’ять про цю трагедію, яка стала викликом для всього світу. Слава героям-ліквідаторам, що врятували цивілізацію від техногенної катастрофи! Міцного здоров‘я всім українцям, пережившим цю страшну трагедію!» – наголосив під час урочистих заходів Володимир Федоренко.

На Чернігівщині член політради Аграрної партії України, голова Варвинської районної організації Микола Гайдай поклав квіти до пам'ятного знаку, який, до речі, свого часу було встановлено за сприяння заступника голови Аграрної партії України, голови Чернігівської обласної організації, депутата обласної ради Сергія Гайдая.

«Ми вшановуємо мужніх українців, які у трагічний час приборкували ядерну стихію, захищаючи Україну та увесь світ від смертельної небезпеки», – під час вшанування зазначив Микола Гайдай.

На Киїівщині, у Білій Церкві, біля пам’ятника «Чорнобильський дзвін» відбувся мітинг-реквієм та покладання квітів. На заході були присутні і члени Аграрної партії.

Як зазначили партійці, вони не просто поклали корзини й квіти до пам'ятних знаків, а віддали данину землякам, всім мешканцям Білої Церкви, які захистили українців від страшної біди.

Вшанував пам'ять жертв трагедії і голова Запорізької регіональної організації Олег Ніколенко, поклавши до пам’ятного знаку квіти загиблим у Чорнобильській трагедії. Він наголосив, що «Майбутні покоління і нинішнє повинні пам’ятати про страшну катастрофу в історії людства!»

Зазначимо, що пам’ятні заходи відбуваються цього дня не лише у всіх містах України, а й в усьому світі.

Останні новини