Голова Аграрної партії Юрій Крутько: «Українцям потрібно почати читати»

Изображение статьи

23 квітня у 190 країнах світу, зокрема і в Україні, святкують Всесвітній день книги та авторського права.

До Всесвітнього дня книги голова Аграрної партії України Юрій Крутько розповів, які твори надихали його на різних етапах життя.

В юності Юрій Крутько захоплювався переважно творами англійського письменника Джека Лондона. Його романи справили на головного аграрія сильне враження: вони сповнені жагою до життя та висвітлюють основні чоловічі риси – мужність, сміливість та силу духу.

Пізніше голова Аграрної партії «підсів» на біографічну літературу відомих спортсменів. Своїми знаннями Юрій Крутько завдячує тренеру з баскетболу Марку Конраду. Партієць зберіг дуже теплі спогади про ті часи, коли тренер прищеплював любов до різних видів командного спорту, до книг, до перемог.

З українських письменників Юрій Крутько віддає перевагу творам Ліни Костенко. «Записки українського самашедшего» він вважає найкращим твором сучасності. «Зізнаюся, ця книга нелегко читається, але, на мою думку, вона відображає реальний стан речей, коли громадянин стає заручником політиків та їхнього популізму», - каже Юрій Крутько.

Згідно з останніми дослідженнями Київського міжнародного інституту соціології, 60% українців впродовж останнього року не прочитали жодної книги – ані електронної, ані друкованої.

Голова Аграрної партії вважає, що наразі Україні потрібна популяризація читання, адже завдяки книзі ми отримуємо доступ не лише до знань, а й до ідей, духовних і моральних цінностей, до розуміння краси і творчих досягнень людини.

«Нам потрібна освічена нація, а освіченість починається з книги. Українцям потрібно почати читати», - наголошує Юрій Крутько.

Останні новини