Аграрна партія в Чернігові провела поетичний флешмоб

Изображение статьи

21 березня за рішенням ЮНЕСКО відзначається Всесвітній день поезії. З нагоди цього свята Аграрна партія в Чернігові влаштувала справжній поетичний флешмоб.

Посеред вулиці міста активісти Молодіжного крила та Чернігівської міської організації Аграрної партії пропонували шанувальникам поезії прочитати власні вірші або твори улюблених поетів.

До поетичної акції долучилися і маленькі, і дорослі чернігівці. Вони декламували і глибокі пронизливі рядки, і ліричні вірші, й з гумором.

Всі учасники поетичного флешмобу отримали сувеніри та подарунки. А організатори натомість отримали чудовий настрій та натхнення на нові звершення.

Голова Молодіжного крила Аграрної партії в Чернігівської області Андрій Корнаков був приємно вражений активністю та багатою творчістю чернігівців.

«Цією акцію ми намагалися привернути увагу до важливості поезії в часи політичної нестабільності. Коли йде війна, гине молодь, виборюючи мир та захищаючи кордони. І читання, і написання поетичних творів, і поширення творів в суспільство виховує в нас найкращі людські риси та культуру спілкування», – наголосив Андрій Корнаков.

Голова Чернігівської міської організації Аграрної партії Роман Абакумов переконаний, що такі акції дарують гарний настрій оточуючим та об’єднують нас.

«Разом з нашою командою молодіжки ми виходимо на вулиці Чернігова, спілкуємося з жителями, обмінюємось думками, розповідаємо про стратегію партії та її програму. Люди діляться з нами своїми проблемами, обговорюємо шляхи їх вирішення та спільне бачення суспільно-політичної ситуації,» – зауважив Роман Абакумов.

«Ми, в Аграрній партії, переконані, що потрібно зберегти найдорожче та побудувати найкраще. Тож організовуючи цю акцію разом із нашою креативною молодіжкою в Чернігові, ми намагалися вкотре показати, які творчі та щирі українці», – зазначив заступник голови Аграрної партії, очільник обласного осередку Аграрної партії Сергій Гайдай.

«Підтримувати творчість наших земляків необхідно на всіх рівнях, адже це підвищення культури і духовності України та розвиток літератури та зміцнення глибини знань. А Чернігівщина – багатий на відомих поетів та прозаїків творчий край. Мені вкотре приємно згадати Міжнародний фестиваль інтеграції слова в сучасному арт-просторі «Литаври», який організувала молода й талановита молода письменниця з Ніжина Тетяна Винник. Фестиваль переслідував благодійну мету – збір книг для шкіл та бібліотек. До речі, Аграрна партія також долучалася кілька років поспіль до підтримки цього Міжнародного фестивалю. А сьогодні на Прилуччині наші однопартійці збирають вже прочитані книги і дарують їм друге життя. Лікарні, школи, бібліотеки та бійці на передовій отримують книги й духовно збагачуються», – додав Сергій Гайдай.

Останні новини