Чернігівські партійці продовжують допомагати бійцям на передовій

Изображение статьи

У рамках акції «Дамо книгам друге життя!», що проходить на Чернігівщині, представники Прилуцької міської організації Аграрної партії передали першу партію книг бійцям 30-ї окремої механізованої бригади, які знаходяться в зоні проведення ООС.

До переліку переданих книг увійшли видання художньої, популярної та документальної літератури.

«Маємо надію, що у хвилини короткого відпочинку наші воїни-захисники із задоволенням читатимуть романи Василя Шкляра «Залишенець» та «Чорний ворон», Світлани Талан «Оголений нерв», Наталки Доляк «Загублений між війнами», інтелектуальний трилер Дена Брауна «Втрачений символ», книги братів Стругацьких, а також пригодницькі романи та детективи зарубіжних і українських авторів», – зазначив голова Прилуцької міської організації Аграрної партії Микола Рожко.

Також разом із книгами передали воїнам-захисникам газети, календарі та лист-подяку від голови Прилуцької міської організації Аграрної партії.

Зазначимо, Прилуцька міська організація Аграрної партії України оголосила акцію «Дамо книгам друге життя!» Жителі міста відгукнулися на акцію і принесли в офіс партії книги з власних бібліотек, які вони вже прочитали. Зібрані книги вже почали знаходити своїх нових читачів.

Останні новини