Київські партійці провели першу весняну толоку

Изображение статьи

В рамках реалізації проекту «Зробимо наше місто чистим і безпечним» у Білій Церкві міська партійна організація Аграрної партії України на чолі з Дмитром Киришуном провела першу весняну толоку.

На прибирання сильно захаращеної лісосмуги – між вулицями Гризодубової та Східної протяжністю 700 метрів – вийшли більше 40 партійців. До толоки долучилися і місцеві жителі, молодь, громадські організації «Мій вибір» та «Центр здорового життя». Всього «десант» по наведенню порядку та чистоти налічував біля 100 осіб.

Центром по координації робіт став вуличний штаб Білоцерківської міської партійної організації, який розміщувався у двох палатках. Тут учасників акції забезпечували рукавицями, поліетиленовими мішками для сміття, іншим реманентом, пригощали свіжими пиріжками, кавою та чаєм, агітатори розповсюджували свіжі примірники часопису «Слово аграрія» та іншу друковану продукцію.

«Це наша перша весняна толока. Ми ударно попрацювали два дні. Приємно, що в ній взяли участь багато молоді. Ми зібрали більше 200 мішків із сміттям. А тепер треба привчити людей не забруднювати довкілля. Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять! Наш дім – не тільки квартира, будинок. Наш дім – все місто! Ми і надалі будемо організовувати толоки в різних районах міста. Зокрема, у планах впорядкувати велику територію знаменитого дендропарку «Олександрія». Я впевнений, що нас, партійців-аграрників, підтримає ще більше жителів Білої Церкви. Чисте довкілля – це наш комфорт, затишок, це здоров’я, гарний настрій», – зауважив Дмитро Киришун.

Аграрники показали гарний приклад іншим для того, щоб зробити місто чистим, комфортним для життя.

Останні новини