Молодіжне крило Аграрної партії Чернігівщини запрошує в команду ініціативну молодь

Изображение статьи

Ми завжди пам’ятаємо слова, висловлені ще на початку XX століття В’ячеславом Липинським: «Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її собі не збудуємо». Тож починаємо з себе!

НАША МІСІЯ:

 • Саме молодь має здійснювати подальші перетворення в Україні, якщо ми дійсно прагнемо бути громадянами успішної країни.
 • Сучасна молодь має великий потенціал, запал та енергію, які саме у молодому віці потрібно спрямувати у правильне русло — формування особистості, розбудову суспільства, формування молодого політикуму.
 • Молодь — це майбутнє держави, тому сьогодні ми маємо створити чітку стратегію виховання молодого покоління, формування його світогляду.

НАШІ ЗАВДАННЯ:

 1. Докласти максимум зусиль для реалізації та формування молодіжної політики.
 2. Ми прагнемо, щоб молоді громадяни мали реальні можливості для самореалізації, жили та будували в Україні своє майбутнє, розвивали державу і прославляли нашу націю.
 3. Надважливо – максимально активізувати молодь на розбудову власної країни.

НАШІ ПЕРШОЧЕРГОВІ КРОКИ:

 1. Захищати права, лобіювати інтереси молоді в містах і селах, впливати на зростання добробуту громади та країни.
 2. Підготувати молодих лідерів та отримати політичний досвід.
 3. Організація культурно-освітніх заходів та збереження традицій.
 4. Розвиток спорту, туризму, пропагування здорового способу життя.
 5. Благодійництво як крок до формування толерантного суспільства.
 6. Запозичення міжнародного досвіду та втілення кращих світових практик.

НАШІ НАПРЯМКИ:

 1. Громадська активність. Наша пріоритетна ціль – іти до влади, ставати депутатами різних рівнів, будувати успішну і заможну Україну!
 2. Законодавчі ініціативи. При Аграрній партії функціонують консультативно-дорадчі органи – Ради, які уже напрацьовують програми та законодавчі ініціативи. Молодь має розробити ґрунтовні законодавчі напрацювання у галузі молодіжної політики.
 3. Реалізація проектів. Це реалізація добрих справ у вашій громаді, місті, селі. Ми визначили відповідальних молодих активістів за такі напрямки – екологічний, спортивний, благодійний, освітній та культурний. Замість пустих розмов з телеекранів – ми робимо конкретні справи.

Не чекайте завтра! Приєднуйтесь до команди Молодіжного крила Аграрної партії Чернігівщини. Разом ми отримаємо безцінний досвід командної роботи!

Останні новини