На Чернігівщині за підтримки партійців облаштують біля лікарні паркінг для дитячих візочків

Изображение статьи

Вже незабаром Корюківський центр первинної медико-санітарної допомоги стане більш комфортний для батьків, – біля лікарні облаштують паркінг для дитячих візочків. Цей проект буде реалізований спільними зусиллями Аграрної партії, Благодійного фонду «Аграрна родина Чернігівщини, компанії «Урожай», депутату Корюківської міської ради фракції Аграрної партії Олександру Левицькому та підтримці заступника голови Аграрної партії Сергія Гайдая.

Як зазначають в медичному закладі, на території Центральної районної лікарні відсутнє місце для розміщення дитячих візочків на час прийому малюків в дитячій консультації. Особливо гостро ця проблема є в негоду та зимовий час. Кабінети дитячих лікарів знаходяться на другому поверсі, а вузькі та непристосовані коридори лікарні ускладнюють прийом маленьких жителів громади. Досить часто батьки змушені нести діток на руках для огляду.

Головний лікар Корюківського районного центру медико-санітарної допомоги Світлана Лещенко зазначила, що згідно з вимогами Національної служби здоров'я медичні заклади мають бути облаштовані паркінгом для дитячих візочків.

«Для батьків це дуже важливе питання. Ми разом з ними зібрали більше 150 підписів в підтримку даного проекту», – зазначила Світлана Лещенко.

На сьогодні в м. Корюківка 812 дітей до 4-х років, всі вони користуються дитячими візочками.

Депутат Корюківської міської ради від Аграрної партії Олександр Левицький, звертаючись до медичних працівників запевнив: «Ми маємо все зробити для того, щоб покращувати життя нашої громади. Здоров'я, безпека і комфорт місцевих жителів має бути в пріоритеті кожного з нас. Вдячний, що кожен наш проект для допомоги медичним закладам Корюківщини знаходить широку підтримку в громадах».

Заступник голови районної організації Аграрної партії Микола Ющенко зазначив, що лише спільними зусиллями ми досягнемо успіху.

«Крок за кроком Аграрна партія підтримує освітню, медичну та соціальну сфери. Але для більш вагомих змін нам необхідно перемагати на парламентських виборах», – зазначив Микола Ющенко.

Нагадаємо, гранти по підтримці громад Чернігівщини від Аграрної партії отримали медичні заклади в м. Семенівка, смт. Ріпки, смт. Ладан Прилуцького району, с. Перелюб Корюківського району та інші.

Останні новини