На Сумщині Аграрна партія отримала майже 32% депутатських мандатів

Изображение статьи

На Сумщині вибори 29-го квітня 2018 року відбулися в Андріяшівській ОТГ Роменського району. Аграрна партія впевнено посіла друге місце, здобувши 31,82% мандатів. Депутатами тут стали 7 кандидатів від політсили.

 

Про це повідомив голова Сумської обласної організації Аграрної партії Сергій Карпенко.

«Звісно, ми задоволені результатом на перших у цьому році місцевих виборах. У Андріяшівці та селах, що увійшли до об’єднаної територіальної громади, маємо сильні позиції. Адже четверо наших партійців є керівниками місцевих (і, до речі, успішних) селянських фермерських господарств», – говорить Сергій Карпенко.

 

Політик наголосив, що депутати від Аграрної партії своєю багаторічною працею довели, що турбота про долю громад для них на першому місці.

«За ці роки вони багато чого зробили задля розвитку сільських громад та населених пунктів, зокрема відбудували церкву, поліпшили матеріальну базу шкіл та дитсадків, облаштували дитячі ігрові та спортмайданчики, підтримують масовий спорт, здійснюють ремонт доріг, благоустрій сільських вулиць тощо. А головне – успішна робота цих фермерських господарств – це робочі місця та стабільно висока зарплата для їхніх працівників», – розповів Сергій Карпенко.

 

Він зазначив, що попереду ще багато роботи.

«Ми не плануємо спочивати на лаврах і вже зараз починаємо роботу з підготовки до наступних місцевих виборів. А також готуємось до парламентських, адже присутності лише в органах місцевого самоврядування замало, щоб поліпшувати життя людей», – зауважив голова Сумської обласної організації.

 

Нагадаємо, 29-го квітня перші вибори проходили в 40-ка ОТГ в 17-ти областях. За результатами попереднього підрахунку голосів Аграрна партія – у трійці переможців по всій країні.

 

На перших місцевих виборах у 51-й ОТГ 24-го грудня 2017 року Аграрна партія посіла третє місце – 119 її кандидатів стали депутатами. Із них політсила висувала 117 – це 13,67% від загальної кількості обраних депутатів, які представляли різні партії. Ще два члени Аграрної партії перемогли як самовисуванці.

 

Це вже 5-та хвиля виборів поспіль, на яких політсила входить до трійки лідерів.

 

В органах місцевого самоврядування вже працює майже 5 тисяч депутатів від Аграрної партії.

Останні новини