Прилуцькі гімназисти отримали подарунки за перемогу в еко-конкурсі від Аграрної партії

Изображение статьи

Перший день навчання після зимових канікул став приємним для учнівського та педагогічного колективів гімназії № 1 імені Георгія Вороного міста Прилуки Чернігівської області. У гості до них завітали голова Прилуцької міської організації Аграрної партії Микола Рожко та керівник офісу Валентина Пошкурлат, щоб привітати гімназистів з перемогою в екологічному конкурсі "Маленька батарейка – велика шкода для землі! ". Еко-конкурс проходив за ініціативи Благодійного фонду "Аграрна родина Чернігівщини", за підтримки Чернігівської обласної та Прилуцької міської організацій Аграрної партії.

Всі ми знаємо, що завдання сучасного людства – зберегти Землю для наступних поколінь. Представники Аграрної партії вирішили не на словах, а на ділі здійснити кроки для покращення екології Чернігівщини. Адже відомо, що в батарейках міститься велика кількість небезпечних і шкідливих металів, які наносять шкоду нашому здоров’ю та навколишньому середовищу.

У конкурсі взяли участь усі загальноосвітні заклади міста, у приміщеннях яких були встановлені скриньки для збору батарейок. Діти з таким ентузіазмом збирали батарейки, що скриньки виявилися замалими. І тоді в хід пішли картонні ящики та пластикові бутилі з-під води, які теж швидко наповнювалися використаними батарейками, найбільшу кількість яких зібрали саме в гімназії №1 – 146,7 кг. Загалом школи та гімназії міста Прилуки зібрали понад 300 кг батарейок.

"Приємно було спостерігати, як учасники екологічного конкурсу ще під етапу фінального зважування батарейок ділилися своїми враженнями з очікуванням на нові заходи. Такі акції об’єднують дітей та заохочують інших берегти природу і землю!" – говорить голова Прилуцької міської організації Аграрної партії Микола Рожко.

14 грудня гімназисти отримали заслужену нагороду від Благодійного фонду "Аграрна родина Чернігівщини" – тенісний стіл, ракетки та м’ячики. Працівники школи відразу змонтували тенісний стіл і Микола Рожко зробив першу подачу. Відомо, що гра в теніс виробляє такі необхідні в житті навички як наполегливість, стійкість і комунікабельність. Саме такі уміння й знадобляться в житті кожному учневі.

Останні новини