У Ладані представники Аграрної партії спілкувалися з громадою

Изображение статьи

Голова Прилуцької районної організації Аграрної партії Дмитро Рожко та його заступник Микола Фесик поспілкувалися жителями селища Ладан Чернігівської області. Спілкування проходило в невимушеній атмосфері – посеред вулиці.

Людей цікавило все, але найбільше – суспільно-політична ситуація в державі, питання президентських виборів та очікувані результати, майбутні парламентські вибори, стратегія Аграрної партії та інше.

Дмитро Рожко відповів на поставлені запитання та проінформував про головну стратегічну мету Аграрної партії – участь і перемогу в парламентських виборах, бо до Верховної Ради Аграрна партія має прийти з пакетом готових законопроектів, які покращать життя громадян. А сьогодні головна вимога до державної влади: показати справжню шану європейським цінностям – провести президентські вибори чесно та без порушень, забезпечити кожному громадянину вільне волевиявлення. 

Після спілкування з головою районної партійної організації виявили бажання поповнити ряди Аграрної партії та створити первинний осередок.

Останні новини