Заступник голови Чернігівської РПО привітав нацгвардійців з п’ятирічним ювілеєм

Изображение статьи

З нагоди відзначення п'ятиріччя від початку формування нової Нацгвардії заступник голови Чернігівської обласної організації Аграрної партії, заступник голови обласної ради, Арсен Дідур привітав особовий склад 3 стрілецького батальйону військової частини 3066 Північного оперативного територіального об’єднання Національної Гвардії України.

«Для депутатського корпусу Чернігівської обласної ради справою честі було і залишається забезпечення потреб військових та членів їх родин. У Чернігівській області уже не перший рік діє Програма матеріально-технічного забезпечення військових частин та правоохоронних органів, які беруть участь в зоні бойових дій та дислокуються на території Чернігівщини. На її виконання з Чернігівського обласного бюджету в поточному році передбачено близько 2,5 мільйони гривень», – зазначив Арсен Дідур.

Також виконується і Програма соціальної підтримки учасників АТО/ООС, членів їх сімей та бійців-добровольців в області, дію якої депутати облради продовжили до 2023 року, запланувавши на здійснення її заходів 15,9 мільйони гривень.

Від імені депутатського корпусу обласної ради та обласної організації Аграрної партії Арсен Дідур подякував усім нацгвардійцям за сумлінну службу, вірність присязі, військовому та громадянському обов’язку, відданість українському народові.

Останні новини