Донецька обласна організація

Донецька область розташована на південному сході України в межах Донецького кряжа, Приазовської височини та частково Придніпровської низовини. Адміністративний центр області – місто Донецьк. З 13 жовтня 2014 року обласну державну адміністрацію тимчасово перенесено до Краматорська.

Донецька область – найбагатший природними ресурсами регіон України. Тут знаходиться 12% всіх природних багатств країни. Це більше, ніж в будь-якій іншій області.

У структурі промислового виробництва переважають металургійний та паливно-енергетичний комплекси. В Донецькій області є 2 млн га сільськогосподарських угідь. Після виробництва сільське господарство займає друге місце в області за показниками доходу.

Донецька обласна партійна організація налічує станом на 1 січня 2019 року 15 місцевих партійних організацій. Очолюють їх поважні люди, серед яких успішні фермери, лауреати та переможці обласного конкурсу “Кращий підприємець року”, депутати місцевих рад. Серед членів Аграрної партії Донеччини є герой України, чемпіон світу з плавання, паралімпієць Віктор Смирнов.