Миколаївська обласна організація

Миколаївська область розташована на півдні України в межах Причорноморської низовини в басейні нижньої течії річки Південний Буг. Адміністративно область поділена на 19 районів, налічується 5 міст обласного підпорядкування, 17 селищ міського типу та понад 908 сільських населених пунктів.
Провідне місце в структурі сільського господарства північних районів Миколаївщини посідає зерно-бурякове рослинництво з розвинутим тваринництвом молочно-м’ясного напрямку, південних – зерно-олійницько-плодоовочеве з тваринництвом м’ясо-молочного напрямку. В сільських місцевостях розташовані головним чином підприємства переробної, поліграфічної промисловості та будівельних матеріалів.
Одним із пріоритетних завдань, які стоять перед Миколаївською обласною партійною організацією, є захист майнових прав, права на землю, громадянських прав, підтримка фермерів, протидія рейдерському захопленню земель та майна.
На сьогодні у структурі регіонального осередку є 28 місцевих партійних організацій, із них: 23 – районних, зокрема – 19 районних та 4 районних у містах, 5 – міських. Зареєстровано 134 первинних осередків, в яких 519 членів партії.
На даний момент депутатами місцевих рад усіх рівнів Миколаївщини є 63 члени Аграрної партії.

Керівництво

Гасюк Анатолій Петрович
Голова Миколаївської обласної організації Аграрної партії України
Детальніше

Обласнi партiйнi осередки

Арбузинська районна організація Аграрної партії України
голова: Бабенко Олена Валеріївна
телефон: 097 968 00 53
Веселинівська районна організація Аграрної партії України
голова: Гасюк Анатолій Петрович
телефон: 067 512 15 13
Первомайська районна організація Аграрної партії України
голова: Лозінський Олександр Олександрович
телефон: 098 855 36 09
Снігурівська районна організація Аграрної партії України
голова: Клепач Олександр Миколайович
телефон: 067 252 65 54