П'ятниця, 19 лютого 2016 11:57

Аграрії готові брати відповідальність за ситуацію в країні

Війна на сході, нестабільна економічна ситуація, нові зміни до податкового законодавства. І це далеко не весь перелік негативних факторів, що за останній час неабияк вдарили по вітчизняному сільськогосподарському сектору. Саме вирішенню таких глобальних питань і присвятили 8-й з'їзд Аграрної партії України.

"Основна проблема у регіоні, включно з аграрним сектором - це війна. Вже третій рік у нас немає оборотних коштів. Все купуємо з власних засобів", - говорить голова Червоноармійської районної організації Аграрної партії України Родіон Хірлюк.

Крім того на 8-му з'їзді ухвалили рішення про участь Аграрної партії у місцевих виборах, що відбудуться 27-го березня. Йдеться зокрема про вибори до райрад столиці, а також до новоутворених об'єднаних територіальних громад. Лідер Аграрної Партії Віталій Скоцик певен - ці перегони надзвичайно важливі для країни.

"Ми йдемо на вибори у всіх 10 районах столиці. Ми будемо висувати 462 кандидати в депутати. Думаємо, що перспективи у нас достатньо високі", - переконаний голова Аграрної партії України, Віталій Скоцик.

Водночас у партії вже працюють над підготовкою до наступних парламентських виборів. За словами заступника голови Аграрної Партії Дениса Марчука, якщо позачергові перегони відбудуться цього року, партія не буде використовувати традиційних агітаційних методів.

"Ми не будемо використовувати загальні традиційні методи такі, як телереклама і білборди. Робитимемо акцент на кампанії "від дверей до дверей", щоб виборці знали своїх кандидатів", - пояснює Керівник центрального апарату Аграрної партії України, Денис Марчук.

Учасники з'їзду також встигли обговорити геополітичну ситуацію в світі, а також шляхи, які дозволять Україні адаптуватися до змін у глобальній економіці.

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.