П'ятниця, 19 лютого 2016 11:56

Аграрії шукають можливості для підтримки національного сільгоспвиробника

Переконані, це один з інструментів стабілізації гривні. Торік попри загальне скорочення виробництва у галузі, 38 % валютних надходжень країни забезпечив саме аграрний експорт.

Відбувся 8-й позачерговий З’їзд партії, вже п’ятий протягом останнього року. На порядку денному участь у місцевих виборах до столичних райрад, низки територіальних громад та позачергових криворізького міського голови.

“Концепт побудови політичної партії абсолютно інший від того, що використовувався при побудові політичних процесів у нашій країні досі. Ми дійсно будуємо партію знизу до верху. Це відбувається дійсно кропітким демократичним чином. Це складно. Це набагато важче ніж просто десь взяти гроші і будувати якийсь проект. Але це приємно, бо ми дійсно будуємо унікальний інструмент впливу суспільства на політику”, - сказав Віталій Скоцик у своєму виступі перед делегатами з’їзду.

Як результат, під час останніх місцевих виборів партія ввійшла в трійку за кількістю міських, сільських та селищних голів, - каже лідер Аграрної партії. Силу позиціонують, як загальнонаціональну, проте головну ставку роблять на агросектор. Стратегію мають на наступні 30-ть років.
“На даний момент проти реалізації продажу землі. Ми говоримо про те, що має існувати відкрита і прозора система оподаткування аграрної галузі України. Ми говоримо про те, що має існувати певний рівень підтримки і дотацій, які існують по всьому світу”, - зазначає заступник голови Аграрної партії України, керівник Центрального апарату партії Денис Марчук.
Фермери-делегати зі східного регіону не полишають улюбленої справи попри складні умови ведення бізнесу та повну відсутність обігових коштів. Розраховують, що незабаром політсила буде представлена на усіх рівнях, що полегшить захист виробників.

“Банки, в тому числі державні, кредитів на Донбас не дають. Аграрний фонд не купив жодної тони зерна за цей рік. Компанії постачальники дизпалива, зерна, без передоплати нічого не дають”, - говорить голова Красноармійської районної організації Аграрної партії України Родіон Хірлюк
Допоки ж Аграрна партія продовжує розбудовувати регіональну структуру та створювати первинні осередки в усіх населених пунктах.

 

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.