П'ятниця, 19 лютого 2016 11:53

Аграрна партія України - це партія Українського народу

Із внесенням змін до Конституції у частині децентралізації районні ради почнуть відігравати чи не більшу роль ніж міська рада, - переконані в Аграрній партії України. Саме тому політсила на позачерговому З’їзді ухвалила рішення про участь у місцевих виборах.

“Ми є партією всього українського народу. Власне представників аграрної галузі на останніх місцевих виборах в лавах кандидатів нашої партії було орієнтовно 30 % Сімдесят відсотків — це лікарі, службовці, військові, священнослужителі. Це все ті люди, які наповнюють наше багатогранне суспільство”, - зазначив голова Аграрної партії України Віталій Скоцик, виступаючи перед учасниками з’їзду.
Зокрема Аграрна партія України планує боротися за посаду міського голови Кривого Рогу, де на останніх виборах до райради здобула впевнену перемогу, отримавши підтримку майже третини виборців.

“Люди розуміють, що третину ВВП дають аграрії. Це вселяє надію на те, що зерно, яке ми зараз сіємо на політичній ниві згодом дасть хороший урожай”, - сказав депутат Криворізької районної ради від Аграрної партії України Володимир Мельник.

“Ми поставили собі ціль не просто ввійти в трійку політичних лідерів держави, а ввійти в трійку партій на наступних парламентських виборах до Верховної Ради, ставлячи таку амбітну мету — мати 30 % місць в українському парламенті”, - коментує лідер Аграрної партії України Віталій Скоцик.

Стійке падіння цін на нафту означило кінець впливу економік побудованих на експорті вуглеводнів і головним ресурсом людства стає земля, - каже Віталій Скоцик — Тож нині настає час потужного аграрного руху, що поступово ставатиме основою політичної системи України та втілюватиме ефективну стратегію розвитку держави розраховану на кілька десятиліть.

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.