Понеділок, 08 лютого 2016 12:57

Вибори керівництва Аграрної партії України

Аграрії з усіх куточків України у столиці. На заході - близько 600 делегатів та майже 4 тисячі гостей. Це 7-ий з’їзд Аграрної партії України. 4-тий у цьому році. Вперше захід проходить у величному залі Палацу культури «Україна».
Делегати затвердили оновлений склад керівних органів партії – політради, президії та заступників. Заступниками голови стали авторитетні аграрії – голова Хмельницького обласного осередку партії Сергій Іващук, президент Національної академії аграрних наук України Ярослав Гадзало, керівник Центрального апарату Аграрної партії Денис Марчук та один із лідерів Всеукраїнського аграрного форуму Геннадій Новіков. Також розширили президію. Сюди увійшли депутат Хмельницької обласної ради Андрій Гордійчук, народний депутат України 6-го скликання, колишній голова Рівненської ОДА Віктор Матчук, народний депутат Леонід Козаченко та заслужений енергетик України, президент асоціації «Українське бюро винограду та вина» Іван Плачков.
На заході аналізують результати виборів, аналітики назвали Аграрну партію України політичним феноменом через її успіх на місцевих виборах-2015. Із майже 10 тисяч кандидатів, які висувались від партії, депутатами стали - 3472. Це перше місце серед політичних партій за ефективністю кампанії. Також партія має друге місце за кількістю голів новостворених громад. Третє місце – за кількістю обраних від неї депутатів новостворених громад і за кількістю міських і селищних голів. І п’яте місце за кількістю депутатів місцевих рад усіх рівнів.

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.