Під час мітингу "Не дамо вкрасти землю" 7 травня лідер Аграрної партії закликав владу зупинити свавілля в земельних відносинах та не допустити поспішного впровадження ринку землі. 
На думку участиків мітингу, який відбувся 7 травня під стінами Верховної Ради, Україна наразі не готова до відкриття ринку землі.
7 травня під стінами Верховної Ради відбувся багатотисячний мітинг аграріїв "Не дамо вкрасти землю" проти постіпшного вровадження ринку землі. Лідер Аграрної партії закликав владу дослухатися до думки українців та зберегти національне багатство - землю.
Влада проігнорувала думку 3-х мільйонів українців і не вийшла до тисяч людей на площу Конституції 7 травня. Хіба це влада українського народу?
"Який наш шлях? Ми вміємо боротися. Те, що ми зробили - зібрали 3 млн. підписів на захист землі - є ознакою для всього світу, що в Україні народилось демократичне суспільство. До кінця року відбудуться вибори у понад 500 новостворених громадах…
Голова Запорізької обласної організації Аграрної партії Олег Ніколенко під час мітингу 7 травня "Не дамо вкрасти землю" розповідає про небезпеку ринку землі в нинішніх умовах.
7 травня під час мітингу "Не дамо вкрасти землю" під стінами парламенту було проведено театралізований флешмоб з продажу депутатами української землі.
Що за люди насправді зібралися на багатотисячному мітингу під ВР 7 червня? Справжні українці, які збирали і принесли 3 млн підписів проти поспішного ринку землі, чи «так звана делегація аграріїв», «популісти», як їх вже встигли публічно обізвати і міністр фінансів,…
Я дуже не хотів би привести в парламент випадкових людей. Від нас очікують швидких кроків для покращення життя простих людей і у нас не буде часу на з’ясування стосунків. Заявив голова Аграрної партії Віталій Скоцик в програмі «Перші про головне.…
П'ятниця, 17 лютого 2017 18:10

Влада готує земельну аферу

У мутній воді легко ловити рибу. Для влади риба – земля. Вона не хоче проводити інвентаризацію, щоб мати змогу цю землю «виловити». Заявив голова Аграрної партії Віталій Скоцик в програмі «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі «ЗІК»
Сторінка 1 із 14