Передвиборчий тур Михайла Поплавського та Олега Винника досяг Хмельниччини

Изображение статьи

Старокостянтинів став шостим містом, яке відвідали лідер виборчого списку Михайло Поплавський та співак Олег Винник у межах Всеукраїнського туру на підтримку Аграрної партії України.

Перед початком концерту зірки провели брифінг для журналістів Хмельницької області, під час якого детально обґрунтували своє рішення підтримувати Аграрну партію України.

«Аграрний сектор – локомотив української економіки, тому майбутнє країни за Аграрною партією, – переконаний очільник виборчого списку партії Михайло Поплавський. – Саме Аграрна партія пропонує конкретну програму дій для розвитку українського села й економіки країни в цілому. Ми з Олегом – патріоти, обидва вихідці з села, тому нам небайдужа доля нашої країни».

За словами Михайла Поплавського, Аграрна партія – це партія кожного українця, тому що виступає за недопущення продажу землі без її інвентаризації, без створення Земельного банку.

Крім того, лише партія аграріїв дасть можливість розвивати на селі малий і середній бізнес, аби селяни відчували себе господарями на своїй землі, мали від неї достойну винагороду і не виїжджали за кордон у пошуках кращого життя.

«Це нормально, коли партії звертаються до артистів. Я дуже хочу, щоб Михайло Михайлович привів АПУ до парламенту. Бо аграрії – це наша земля, це наше майбутнє. Тому в парламенті повинні з’явитися люди, які дадуть усім нам віру, що найкраще – вдома. Я знаю про що говорю, бо тривалий час жив за кордоном і дуже сумував за Батьківщиною»,– зазначив Олег Винник, який підтримує Михайла Поплавського та ідеологію Аграрної партії.

Олег Винник не балотується у народні депутати, тому що має тверде переконання: у політику треба йти підготовленими, а він не має такого досвіду.

«Я вірю, що українці підтримають достойних. Таких, які є у виборчих списках Аграрної партії України», – додав співак.

Наступний візит Михайла Поплавського та Олега Винника у межах Всеукраїнського туру на підтримку Аграрної партії України відбудеться 15 липня у місті Прилуки Чернігівської області.

Останні новини