Середа, 10 лютого 2016 13:45

13-14 лютого Віталій Скоцик відвідає Одещину

Де в Україні виробляють якісне вино? Як його відрізнити від порошкового? Які тенденції на українському ринку натуральних вин? Про численні проблеми і значні перспективи вітчизняних виноробів говоритимуть цими вихідними на Одещині. Про законодавство, яке треба змінювати, а також про малих та середніх виноробів, які вміють виробляти напій, що цінують не лише в Україні, а й далеко за її межами лідер Аграрної партії України Віталій Скоцик обговорить з жителями Півдня під час дводенного візиту на Одещину.

У програмі візиту:

13 лютого Віталій Скоцик візьме участь у науково-практичному семінарі «Розвиток малого та середнього підприємництва виноградарсько-виноробної галузі України: аналіз проблемних питань та шляхи їх вирішення».

Організовує захід Національний науковий центр  «Інститут виноградарства і виноробства ім. В.Є. Таїрова».  В семінарі візьмуть участь  представники органів державної влади, місцевого самоврядування та фіскальних служб, науковці, фахівці виноградарсько-виноробних підприємств різних форм власності, представники малого та середнього бізнесу.

Початок реєстрації о 9.00. Семінар розпочне роботу о 10.00. Захід відбудеться за адресою: вул. 40-річчя Перемоги, 27, смт. Таїрове, Овідіопольського району, Одеської області.

14 лютого лідер Аграрної партії відвідає Свято «Трифон Зарізан» на виноробні «Колоніст» (с. Криничне, вул. Болградська, 4, Придунайська Бессарабія, Одеська область).

Захід проводиться з метою обміну досвідом між українськими та зарубіжними виноробами, а також з метою підвищення стандартів виробництва вітчизняного виноробства та його популяризації у винному світовому співтоваристві.

Об 11.00 Віталій Скоцик відвідає  недільну службу у Святодмитрівській церкві. 

З 12.00 до 15.00 запланована поїздка на виноградники та урочисте відкриття свята «Трифон Зарізан» за участю фольклорних колективів, освята лози священнослужителем.

З 15.00 до 16.00 відбудеться екскурсія по виноробні.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.