Середа, 15 червня 2016 16:46

16 червня Аграрна партія проведе прес-конференцію «Чим закінчиться урядовий саботаж податкової реформи?»

16 червня, о 10.30, в УНІАН відбудеться прес-конференція на тему: «Чим закінчиться урядовий саботаж податкової реформи?»

Чинна податкова система призвела до того, що майже 50% економіки перебуває в «тіні», а падіння виробництва лише за перше півріччя складає близько 10%. Фермери змушені вирізати поголів’я худоби, бо тваринництво в Україні стало збитковим. На цьому фоні представники уряду відверто саботують діяльність робочої групи, яка б мала врегулювати питання оподаткування аграрного сектору, котрий формує 41% ВВП України, але при цьому перебуває під безпрецедентним фіскальним тиском. Розуміючи згубність урядової політики для всієї країни Аграрна партія підсилює власну команду, зокрема нещодавно керівником обласної організації Київщини став Олег Корбан.

У що виллється подальший саботаж діалогу з аграріями? Як вплине зменшення поголів’я худоби на «поголів’я» українських чиновників?Наскільки зростуть ціни на продукти харчування вже в найближчі місяці? Які першочергові кроки нового керівника Київської обласної організації Аграрної партії?

У прес-конференції візьмуть участь: голова Аграрної партії України Віталій Скоцик,  голова Київської обласної організації Аграрної партії України Олег Корбан, голова Переяслав-Хмельницької районної організації Аграрної партії України Юрій Павлушко.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.