Вівторок, 28 червня 2016 15:11

29-30 червня лідер Аграрної партії відвідає Харківщину

Голова Аграрної партії Віталій Скоцик з дводенним візитом перебуватиме на Харківщині. В програмі візиту:

29 червня

О 15.45 Віталій Скоцик зустрінеться  з колективом фермерського господарства  «Дружба»  в селі Леб’яже Чугуївського району.

О 17.10 лідер Аграрної партії ознайомиться з роботою АФ «Агротехсервіс» в селі Волохів Яр Чугуївського району.

О 18.20 розпочнеться зустріч з колективом. По закінченню заходу заплановано підхід до преси.

30 червня

О 10.15 в інформагентстві «Status Quo» відбудеться прес-конференція: «Програма уряду – знищення бізнесу та продаж країни». Лідер аграріїв Віталій Скоцик розповість наскільки подорожчають продукти харчування через збільшення податкового навантаження для аграрних виробників в 41 раз та коли почнеться перша хвиля подорожчання. Також політик пояснить, до яких наслідків може призвести поспішне запровадження продажу земель сільськогосподарського призначення, фактично записане у плані уряду.

О 12.30 Віталій Скоцик візьме участь у роботі Аграрного форуму. Захід відбудеться  в Харківському національному аграрному університеті ім. В. В. Докучаєва (Харківського район, с-ще Докучаєвське, студентське містечко). Під час форуму лідер Аграрної партії зосередить свою увагу  на впливі політичних криз на економічну ситуацію в країні. Також розповість, наскільки важливо формування потужної політичної сили, яка стане альтернативою олігархічним проектам.

Окрім цього, Віталій Скоцик відвідає музею історії Харківського національного аграрного університету та ознайомиться з його пам’ятками. 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.