Понеділок, 30 травня 2016 16:06

31 травня лідер Аграрної партії відвідає Вінниччину

Які світові події матимуть вплив на розвиток Україні найближчим часом? Як подолати економічну кризу? Як мають політики та державні чиновники працювати в інтересах національної економіки і народу України?

Ці та інші питання 31 травня обговорять учасники Аграрного форуму у Вінниці, в роботі якого візьме участь голова Аграрної партії України Віталій Скоцик.

Лідер аграріїв у своєму виступі зосередить увагу на геополітичній ситуації у світі, потенційних загрозах для України та необхідності формування в Україні дієвої системи державного управління, вибудованої на професіоналізмі.

Початок реєстрації учасників форуму о 10.00. Початок роботи об 11.00. Місце  проведення: Федерація профспілок Вінницької області (вул. Хмельницьке шосе, 2)

Під час форуму свої пропозиції щодо зміни ситуації в аграрній галузі висловлять Рада сільгосптоваровиробників та Асоціація фермерів і товаровиробників Вінницької області.

Крім того, під час заходу своє бачення розвитку спорту та оздоровлення нації представить член Президії Аграрної партії, олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Стелла Захарова. А про розвиток футболу в сільській місцевості та районних центрах розповість легендарний футболіст, триразовий чемпіон СРСР, голова Асоціації ветеранів футболу Віктор Хлус.

Також лідер Аграрної партії візьме участь в роботі обласної звітно-виборчої конференції, яка розпочне роботу о 14.00 за тією ж адресою.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.