П'ятниця, 17 квітня 2015 16:03

Аграрна партія України розпочинає адаптацію ВНЗ до потреб економіки

Україна має у 10 разів більше вищих навчальних закладів, ніж Німеччина, і у 30 більше, ніж Франція. За кількістю ВНЗ українців можна вважати однією з найосвіченіших націй Європи. Разом з тим, за рівнем розвитку економіки, Україна посідає 74 місце із 144 країн світу за рейтингом «Індексу глобальної конкурентоспроможності 2014-2015». Аграрні підприємства нарікають на відсутність кваліфікованих кадрів та невідповідність рівня знань випускників потребам виробничої сфери, а випускники аграрних ВНЗ не можуть знайти роботи із достойною оплатою, галузі бракує якісних людських ресурсів для розвитку.

Вирішити проблему допоможуть нові системи управління освітнім процесом у ВНЗ, які запроваджує Аграрна партія України. З метою розвитку нової системи освіти впроваджуємо нашу програму і запрошуємо до співпраці всі зацікавлені установи аграрної сфери.

Презентація типової моделі управління Вищими навчальними закладами відбудеться 21 квітня на базі Сумського національного аграрного університету. Адреса: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 160. Телелефон контактної особи: (095) 085 23 40

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.