Четвер, 13 серпня 2015 18:23

Аграрії визначаться з якою програмою підуть на вибори

Чому податкові зміни для аграріїв загрожують продовольчій безпеці країни та повному колапсу економіки? Наскільки подорожчають продукти харчування та до якої межі може обвалитися гривня? Чому нинішні політичні еліти не здатні вивести економіку з кризи? Чому не можна завершувати земельну реформу в умовах кризи? Яким чином можна провести адміністративну реформу так, щоб вона дійсно принесла користь громадам, а не стала черговим популістським кроком для замилювання очей кредиторам? Чому лише аграрії здатні залучити в країну суттєві інвестиції та створити додаткові робочі місця?

На ці та інші запитання відповідатимуть учасники 2 етапу V З’їзду Аграрної партії України, що відбудеться 15 серпня у приміщенні Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка за адресою пл. Івана Франка, 3. Реєстрація розпочнеться о 09:00, прес-конференція відбудеться о 10:00,  початок роботи З’їзду об 11:00.

Під час З’їзду буде затверджено програму партії, доформовано керівні органи – Президію та Політраду. Також буде ухвалено передвиборчу програму з якою аграрії підуть на місцеві вибори, що відбудуться восени цього року. Лідер Аграрної партії України Віталій Скоцик представить бачення розвитку аграрного руху України за результатами проведених 49 Міжрегіональних форумів у всіх областях України.

Запрошуємо до участі журналістів та зацікавлених експертів. Для уточнення інформації просимо звертатися за контактним телефоном: 38 (050) 419 56 23.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.