Четвер, 03 вересня 2015 16:28

Аграрна партія України оголошує про рішення йти на вибори

5 вересня у приміщенні Торгово-Промислової палати України за адресою м.Київ, вул.Велика Житомирська, 33 відбудеться шостий позачерговий з’їзд Аграрної партії України присвячений підготовці партії до виборів.

На з’їзді планується ухвалити рішення про участь партії у чергових місцевих виборах та перших виборах у новостворених територіальних громадах. Буде підписано меморандуми з політичними силами та громадськими організаціями про поєднання зусиль на місцевих виборах під прапорами Аграрної партії. Також буде обрано заступника голови партії. Окрім цього, члени Аграрної партії України обміняються позитивним досвідом розбудови партійних організацій на місцях та проведення інформаційно-просвітницької роботи щодо засад ідеології партії серед населення України.

У роботі з’їзду планує взяти участь понад 400 делегатів та 200 гостей. Запрошуємо бажаючих представників ЗМІ долучитися до висвітлення роботи з’їзду.

О 9:00 розпочинається реєстрація учасників та предствників ЗМІ.

На 09:30 запланована прес-конференція лідера Аграрної партії України Віталія Скоцика, на якій будуть роз’яснені основні положення та ідеї, з якими партія йде на вибори, а також висвітлено процес підготовки партійних організацій до виборів.

Об 11:00 з’їзд розпочне роботу.

Контактна особа: Єрмоленко Юлія

Тел.: 0504195623

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.