Четвер, 10 вересня 2015 16:57

Лідер Аграрної партії України перебуватиме з дводенним візитом на Черкащині

11-12 вересня 2015 року лідер Аграрної партії України Віталій Скоцик відвідає Черкащину.

11 вересня

9.00 -   Лідер Аграрної партії України Віталій Скоцик візьме участь у відкритті першої черги Косарського спиртового заводу.

10.20 – Відбудеться зустріч з фермерами, підприємцями, місцевими жителями Кам'янського району в приміщенні Кам'янського будинку культури.

13.00 - Лідер Аграрної партії України Віталій Скоцик виступить перед учасниками пратичного семінару: «Створення кооперативного руху з вирощування та переробки сільськогосподарської продукції на територіях сільських громад» в місті Черкаси організованого за ініціативою Черкаської регіональної організації Аграрної партії України та за участю Національної академії Аграрних наук.

12 вересня :

9.00 - Відбудеться зустріч на підприємстві СТОВ «Агрофірма «МАЯК» Героя України Миколи Васильченка. Заплановано огляд господарства, знайомство з колективом, а також жителями с. Піщане. Також відбудеться зустріч із Золотоніським міським головою Віталієм Войцехівським, партійним активом Золотоніського, Драбівського та Чорнобаївського районів.

12.00- Відбудеться зустріч з головами сільських рад Смілянського та Черкаського районів, сільгоспвиробниками та фермерами.

14.00- Голова Аграрної партії України Віталій Скоцик візьме участь в урочистих заходах з нагоди Дня міста Сміла.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.