Субота, 05 травня 2018 17:42

Лідер Аграрної партії Віталій Скоцик 6-11 травня перебуватиме із черговим робочим візитом у США

Із 6-го по 11-те травня лідер Аграрної партії перебуватиме із черговим робочим візитом у Сполучених Штатах Америки. Під час нього Віталій Скоцик зустрінеться з відомими представниками американського істеблішменту, політиками та дипломатами задля обговорення наявних проблем українського державотворення і напрацювання шляхів подальшого розвитку України.

1 коментар

  • Коментувати Олег Дорофійович Кирницький Неділя, 06 травня 2018 15:21 Автор Олег Дорофійович Кирницький

    Вважаю цю поїздку пана Віталія Скоцика рейсом за прогресом. Є такі лідери в будь-якій політичній або громадській організації, яких можна називати половиною організації. Віталій Євстафіович - саме такий. У нас є чимало проблем для вирішення яких нам можуть допомогти США. Зупинюсь на двох.
    1. Проблема розвитку сімейного фермерства. Вважаю Сполучені Штати фермерською країною - її розпочали вільні селяни, піонери розвиткуЗахідної півкулі. І зараз, вже пост-індустріальна космічна країна США залишається фермерською в своїй основі. Це - рідний і для нас шлях.
    2. З входженням АП у велику політику важливо створити ефективну систему безпеки: партії, її ідеології, її лідерів. Сумні приклади: Віктор Ющенко і В`ячеслав Чорновіл, партія "Пора", що просто зникла, деякі інші організації, що перетворилися на свої оборотнів. Справжня безпека та, що випереджає небезпеку на дальних підступах. Допомогу американців бачу у використанні можливостей їх розвідки, а також в ЗМІ та соціальних мережах
    .

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.