П'ятниця, 01 липня 2016 18:46

Лідер Аграрної партії візьме участь у Всеукраїнському форумі «Козацькі могили - 2016» на Рівненщині

2-3 липня на Рівненщині відбудеться Всеукраїнський форум «Козацькі могили - 2016». У програмі заходу:

2 липня

12.00 Віталій Скоцик поспілкується з журналістами Радіо Трек в прямому ефірі.

О 14.00 Віталій Скоцик візьме участь у дискусійному інтерактиві формату «Future Search» у Дубенському замку. Заплановані також виступи письменників Володимира Лиса та Юрія Буряка, історика Ігоря Гирича, директора Меморіального музею В’ячеслава Липинського Віталія Кушніра та голови Рівненської обласної організації Аграрної партії Юрія Супрунюка. Також під час інтерактиву відбудеться презентація освітнього проекту.

О 17.00 для гостей проведуть екскурсію Дубенським замком.

О 18.00 на центральній площі міста відбудеться концерт Волинського академічного хору та братів Яремчуків. З вітальним словом виступлять лідер аграріїв Віталій Скоцик, міський голова м. Дубно Василь Антонюк та голова Рівненської обласної організації Аграрної партії України Юрій Супрунюк.

3 липня

З 9.00 до 12.30 Віталій Скоцик відвідає богослужіння у Свято-Георгіївському соборі на Козацьких могилах на чолі з патріархом Філаретом (с. Пляшева, Радивилівський район, Рівненська область).

О 14.30 лідер Аграрної партії виступить на концерті патріотичної пісні.

Окрім  цього Віталій Скоцик буде гостем програми «На часі» телеканалу «Рівне1». Ефір заплановано на вівторок, 5 липня, о 18.30.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.