Середа, 20 квітня 2016 16:03

Лідер Аграрної партії візьме участь в заходах із вшанування пам’яті жертв Чорнобильської трагедії

23 квітня  Віталій Скоцик візьме участь в концерті-реквіємі "Чорнобиль-30",  який відбудеться в Житомирі за підтримки Аграрної партії України.

30 років тому через день після аварії на Чорнобильській АЕС про катастрофу і загрозу для життя людей писали засоби масової інформації у всьому світі. Нічого про трагедію не знав тільки народ України,  в Києві і інших містах України проводилися демонстрації і гуляння. Радянська влада не попередила населення про небезпеку і не надали жодних рекомендацій, як зменшити вплив радіоактивного випромінювання. Від аварії на Чорнобильській АЕС постраждали 1,9 млн людей, з них більше 200 тисяч - безпосередні ліквідатори аварії.

І через 30 років, уже в Незалежній України – українець, його здоров’я і добробут так і не стали  головною турботою влади. Війна на Сході за своїми наслідками, мало чим поступається наслідкам аварій.  1,7 млн українців вже постраждали від воєнних дій.

Україна поступово перетворюється у державу “переселенців”. Людей бездумно переселяють без врахування того, як вони жили до того. Від цього такі люди стають вигнанцями у своїй держави. Як колись не сприймали “чорнобильців”, так тепер не сприймають “переселенців”. Розподілення допомоги організовано так, що її отримують зовсім не ті, кому вона потрібна, а тим, хто мав би її отримувати за правом створюються додаткові бюрократичні перепони.

Чому так відбувається? Чому представники влади згадують про уроки історії лише у дні річниць?

У своєму виступі лідер Аграрної партії України розповість, як змінити політику держави. Як зробити так, щоб в її основі лежали інтереси всього українського народу і кожного українця окремо.

Початок заходу об 11:00

Адреса проведення: м. Житомир, вул. Пушкінська, 26. Приміщення Житомирської обласної філармонії ім. С. Ріхтера

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.