Вівторок, 01 березня 2016 09:32

За підтримки Аграрної партії у Києві проведуть відкритий урок «Шевченко: поезія і революція»

9 березня в Українському Домі відбудеться дискусійне ток-шоу та концерт за участі народних артистів та зірок шоу-бізнесу присвячені 202-річчю від Дня Народження Тараса Шевченка та 170-річчю написання «Заповіту».

Чому збуваються пророцтва Тараса Шевченка? Яких уроків так і не вивчила українська нація за майже два століття? Ці  та інші питання під час відкритого уроку «Шевченко: поезія і революція» обговорять громадські та політичні діячі, літературознавці і студенти.

Час проведення заходу: 13.30 – 14.15.

У дискусії візьмуть участь: Богдан Тихолоз - літературознавець (Львівський університет імені І. Франка);  Юрій Макаров - письменник, журналіст, автор фільмів про Тараса Шевченка; Дмитро Лазуткін - поет, автор віршів присвячених Майдану; Микола Жулинський  - доктор філологічних наук, академік, директор Інституту  літератури ім. Т. Г. Шевченка; Віталій Скоцик - доктор економічних наук, лідер Аграрної партії України.

Паралельно у фойє проходитиме виставки молодіжної творчості «Мій Шевченко».

О 14.35  розпочнеться концертна програма українських артистів з піснями на вірші Тараса Шевченка. Виступатимуть: Народна артистка України Марія Бурмака, Народний артист України Анатолій Паламаренко у супроводі   DJ  KeY, гутр «ТАРУТА» та гурт «ТАРТАК» .

Також гостям буде представлено фільм «Шевченко і Майдан» та  телевізійне включення «Шевченко єднає» з  Сєверодонецьку, Чернівців та Одеси.

Організатори: Міжнародний конгрес-центр «Український Дім», Міжнародний Фонд культурного співробітництва.

За підтримки Аграрної партії України.

Ідеолог заходуВлада Литовченко.

Режисер постановникТарас Грималюк.

МодераторЄвген Нищук.

Телефон для акредитації: 067 930-06-69.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.