П'ятниця, 02 жовтня 2015 11:24

4 ЖОВТНЯ - ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Професійне Міжнародне свято працівників освіти було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня, - інформує єдиний веб-портал органів виконавчої влади України.
Проте, багато громадян України, які отримали освіту в той час, коли країна входила як республіка до складу СРСР, пам’ятають святкові букети айстр і хризантем, які вручали за традицією
або з щирою подякою викладачам в День учителя. Білі фартухи і сорочки одягали наприкінці першого тижня жовтня за указом Президента Верховної Ради СРСР від 29 вересня 1965 року.

День вчителя – свято, яке залишається з нами назавжди. Сьогодні в незалежній Україні майже 860 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників і управлінців. Вони навчають і виховують понад мільйон дошкільнят, навчають більше п’яти мільйонів школярів, викладають майбутню спеціальність майже трьом мільйонам студентам країни.Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.