Четвер, 09 квітня 2015 19:20

За два місяці на Вінниччині Аграрну партію України поповнили майже 600 нових членів

Аграрна партія України об’єднує навколо себе усі прогресивні сили, які готові відстоювати інтереси аграрного сектору та працювати заради розбудови села.

Про це заявив під час звітно-виборчої конференції у Вінниці новообраний голова регіональної партійної організації, аграрій Гачай Шафієв.

«За весь час Незалежності України я не брав участі в політичному житті, але зараз зрозумів — країну вбиває байдужість. Ми мовчки спостерігаємо за тим, як руйнується економіка, однак це шлях в нікуди. Якщо зараз ті люди, які чесно працюють не почнуть об’єднуватись в політичну силу і доносити через неї свої вимоги владі, що ми залишимо своїм дітям та онукам? Я прийшов у політику не задля того, щоб бути до когось в опозиції, я прийшов, аби разом з іншими ініціативними людьми подолати корупцію та бюрократизм, зробити так, аби державні органи працювали для захисту людей», — запевнив Гачай  Шафієв.

За два місяці з початку оновлення політсили в регіоні до лав партії вступили 562 нових члени. Створено близько 60 первинних партійних організацій. На думку місцевих аграріїв,  чекати далі що хтось за них вирішить проблеми галузі не можна.

«Зараз ініціативи аграріїв виглядають, як прохання з простягнутою рукою. Усі важливі для агросектору закони народжуються у Верховній Раді і лобі, як такого, сьогодні немає. Ті аграрії, які зараз представлені  там, захищають інтереси політичних партії, які привели їх у парламент, а не галузі. І ми лише спостерігаємо, що нам пропонують. То землю ми продаємо, то не продаємо, то 100 га в одні руки, то передумали. Ми не знаємо, що чекає нас через кілька років, і які ще нововведення прийдуть в голову депутатам. Це дуже гальмує вкладення грошей у розвиток. Бізнес не може працювати в сліпу. Нам потрібне чітке бачення, яким буде сільське господарство через 5, 10, 20 років. Для відстоювання інтересів села нам потрібно власна потужна політична сила. Досить уже прогинатися, треба заявляти про себе на увесь голос», — закликав Олександр Шевчук, голова ради сільгоспвиробників  Оратівського  району.

agroparty vinnitsa 06 agroparty vinnitsa 24

Лідер Аграрної партії України Віталій Скоцик впевнений, що після децентралізації саме від місцевої влади значною мірою залежатимуть умови ведення бізнесу в регіоні та можливість розбудови інфраструктури.

«Чітко зрозуміло, що ми йдемо по шляху децентралізації, при якому поступово система вертикалі влади через районні, обласні адміністрації замінюватиметься виконавчими комітетами місцевих рад. Тому важливо розуміти, що вже з наступних місцевих виборів основна повнота влади буде зосереджена в руках громади. Саме управління регіоном громадою, тими людьми, які там живуть і працюють — один з найкращих методів організації суспільства. Дуже важливо, аби люди зрозуміли, що саме вони і є влада, і саме вони, а не хтось, хто прийде зі сторони, повинні входити в місцеві ради, в виконавчі комітети. Саме вони повинні творити свої регіони і свою країну», — наголосив Віталій Скоцик.

За словами Віталія Скоцика, першочергове завдання для Аграрної партії України — отримати більшість на місцевих виборах, які відбуватимуться восени. А далі партія повинна стати парламентською, і постійно входити в трійку лідерів. Тоді аграрна політична сила зможе закласти основи для стабільного розвитку галузі на багато років вперед.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.