Понеділок, 20 квітня 2015 18:28

На Одещині Аграрну партію України очолив керівник депутатського об’єднання «Аграрна група»

Влада повинна припинити випрошувати гроші в інших держав, а створити умови для нарощення виробництва всередині країни, дати можливість розвиватися регіонам.

Про це на Аграрному форумі у Одесі заявив новообраний голова Одеської обласної організації Аграрної партії України, депутат обласної ради Василь Калашник.

«У нас в області за 2 роки змінилося 4 губернатори, 4 голови обласної ради. За рік у 23 районах так і не призначено керівників райдержадміністрацій, їх обов’язки тимчасово виконують тимчасові люди. Недалекоглядність таких функціонерів призводять до спаду виробництва, занедбання інфраструктури. Якщо так піде і далі, то ми скоро будемо вирощувати врожай але не зможемо його вивезти з полів через зруйновані дороги. Тому пора нам уже вилазити з окопів і братися за роботу самим. Я вірю, що разом з оновленою Аграрною партією України ми зможемо добитися створення умов для розвитку галузі, нарощення сільськогосподарського виробництва, а також приймати активну участь у вирішення інших проблем регіону», — впевнений Василь Калашник.

Рішенням звітно-виборчої конференції Василь Калашник змінив на посаді засновника регіонального партійного осередку Анатолія Новаковського, якого призначили одним із заступників голови.

«Я щиро дякую всім, хто разом зі мною створював партію в області, хто допомагав зберегти партійні осередки в нелегкі для партії часи. Але зараз ситуація змінилася і змінилися завдання, шляхи і засоби їх вирішення. Складаючи свої повноваження голови обласного осередку, я запевняю, що і надалі буду робити усе можливе для зміцнення Аграрної партії України та захисту інтересів аграрного сектору», — запевнив Анатолій Новаковський.

В Одеській області відбулося повне оновлення керівників районних партійних організацій та створено 115 первинних партійних осередків. Одещина стала однією з перших, де в обласній раді створили «Аграрну групу», до складу якої увійшли 21 депутат. На думку лідера Аграрної партії України Віталій Скоцика це приклад того, як аграрії можуть об’єднати навколо себе усіх, кому небайдужа доля села і країни.

agroforum odesa 2agroforum odesa 3

«До «Аграрної групи» в Одеській обласній раді увійшли не лише аграрії, а й освітяни, медики та промисловці. Ми не є вузькоспеціалізованою партією, ми прагнемо об’єднати усі демократичні сили навколо нашої ідеології. Адже Україна — аграрна країна і від розвитку АПК, нарощення виробництва залежить відродження усієї економіки. Додаткові надходження, які згенерує аграрний сектор дадуть можливість збільшити зарплати державним службовцям, лікарям, інтелігенції, виділити більше коштів на розвиток освіти та науки. Це підвищить купівельну спроможність населення і відповідно стане поштовхом для розвитку сфера послуг», — пояснив Віталій Скоцик.

Втім, за словами політика, зараз на державному рівні, крім гучних заяв, не робляться систематичні кроки для активізації галузі.

«З початку року ми втратили фіксований сільськогосподарський податок. Закони щодо фермерських господарств, добровільного об’єднання територіальних громад та дерегуляції не є однозначними. Замість того, щоб усувати перепони, вони створюють нові. Тому нам потрібне власне сильне політичне лобі і повноцінне представництво в усіх органах влади», — резюмував Віталій Скоцик.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.