Середа, 22 квітня 2015 16:31

Молода команда аграріїв очолила керівництво Аграрної партії України на Кіровоградщині

У аграріїв не залишається часу на «розпорошеність» та «перетягування канатів». Аби вирішувати нагальні потреби регіону об’єднатися потрібно уже сьогодні.

Про це під час звітно-виборчої конференції на Кіровоградщині заявив новообраний голова Кіровоградського регіонального осередку Аграрної партії України, приватний підприємець Олексій Романов.

«Перш за все потрібно налагодити роботу первинних та районних осередків, щоб люди бачили, що Аграрна партія України існує не формально, не на паперах, а активно працює. В партію потрібно залучити тих людей, які працюють на землі, користуються авторитетом, які дають основні надходження в бюджет і допомагають розвивати область. Також треба налагодити контакти з місцевим активом, який розпорошений по різних політичних силах. Потрібно донести цим людям, що Аграрна партія України дає інструмент для вирішення їхніх проблем. Адже, у своїй роботі ми будемо керуватися винятково програмою партії, разом з людьми формуватимемо її регіональну складову. Чим більше буде наших представників в радах усіх рівнів, тим більше ми матимемо важелів впливу задля вирішення проблеми регіону», — переконаний Олексій Романов.

Останні прийняті парламентом закони в сфері АПК лише погіршують становище аграріїв, зауважив під час свого виступу лідер Аграрної партії України Віталій Скоцик. Зокрема, з початку року аграрії вже втратили фіксований сільськогосподарський податок, і плата за землю зросла в 21 раз.

«Ці закони ніхто з самими аграріями не обговорював. Здавалося б непоганий закон про фермерські господарства, який дає можливість особистому селянському господарству зареєструватися фермером або фізичною особою-підприємцем і нормально продавати свою продукцію. Однак одразу ж після цього документу приймають закон про локальні ринки, згідно з ним, по-перше, якщо ти не зареєстрований, ти не зможеш продавати продукцію, і, по-друге, реалізовувати свій товар можна лише на чітко визначеному ринку, а як довезти туди цю продукцію? Закон про добровільне об’єднання територіальних громад — ідея хороша, однак вже зараз нам в регіонах розповідають, що рішення, приймають не люди, їх адміністративно присилають з обласних центрів, не враховуючи уже напрацьованих господарських зв’язків. Якби в парламенті було сильне аграрне лобі прийняття таких законів було б неможливе», — переконаний Віталій Скоцик.

За словами політика, зараз важливо об’єднатись усім аграріям, від найменшого до найбільшого, адже попри незначні розбіжності в поглядах, у всіх однакове бачення майбутнього України.

«Сьогодні основні надходження валютної виручки та підтримку курсу забезпечують великі агрохолдинги. Де була б гривня, якби аграрії не дали в минулому році 17 млрд. доларів до платіжного балансу? Але подивімось на іншу складову: 62 % усієї продукції сільського господарства дають дрібні виробники. І саме вони забезпечують продовольчу безпеку країни. Тому сьогодні нам важливо врахувати голос кожного аграрного виробника. І важливо, щоб цей голос прозвучав потужно у сильній політичній партії. Коли ми матимемо за собою силу, до нас почнуть прислухатись і з нами будуть рахуватись», — резюмував Віталій Скоцик.

Заступниками голови Кіровоградського регіонального осередку Аграрної партії України Олексія Романова під час звітно-виборчої конференції було обрано Сокирина Олександра Івановича, Федіченка Валерія Степановича та Жилу Андрія Вікторовича.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.