Понеділок, 27 квітня 2015 19:40

Черкаські аграрії розповіли про допомогу у відновленні соціальної інфраструктури Сходу

Україна єдина і ми повинні допомагати один одному, коли хтось потрапляє у біду. Таку думку висловила лідера Черкаської обласної організації Аграрної партії України Наталія Старікова під час Аграрного форуму у Сєвєродонецьку.

Це вже не перший візит голови черкаських аграріїв на Схід.

«Ми, черкащани, переконані, що Україна єдина, а тому, як тільки-но почалася війна ми були тут, на Сході. Почали збирати та надавати матеріальну допомогу українцям, які опинилися у страшній ситуації. Приїхали, обрали деякі об’єкти соціального значення, які були зруйновані під час обстрілів, задля їх відновлення. Це були школи», — розповіла Наталія Старікова.

Політик зазначила, що цього разу було приємно побачити результати реалізації допомоги.

«На даний час відновлена 24-та школа ім. Богдана Хмельницького в Лисичанську і 15-та школа ім. Тараса Шевченка у Слов’янську. Було приємно поспілкуватися з вчителями і дітьми. Добре, що сьогодні у цих містах не стріляють, що тут працює лікарня і школи. Тепер залишилося підняти економіку і забезпечити людей роботою. Обговорюємо, шукаємо шляхи допомоги, для цього і приїхали на Аграрний форум у Сєвєродонецьк», — сказала Наталія Старікова.

agroparty staricova 5 agroparty staricova 2agroparty staricova 3

Голова черкаської регіональної організації Аграрної партії України висловила переконання, що відновлення почнеться саме з аграрного сектору.

«Хочемо ми чи ні, але аграрний сектор зараз є основою відродження економіки країни. Тож до нього має бути відповідна увага держави. Тому аграрії повинні йти у владу і більше цікавитися політикою. Інакше рішення прийматимуть за нас. Під час спілкування і дискусії, ми дійшли висновку, що такої ж думки дотримуються і наші колеги аграрії з Луганщини. А коли є розуміння і бачення, то разом легше досягати поставлених цілей», — підсумувала Наталія Старікова.

 agroparty staricova 1agroparty staricova 5

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.