Понеділок, 27 квітня 2015 20:45

Аграрна партія України має гарні шанси на виборах, бо на неї є попит — Микола Гапочка

Парламент повинен очиститися від старих штучних проектів, а на їх місце мають прийти ідеологічні партії з історією.

Про це в ході Аграрного форуму у Сєвєродонецьку заявив народний депутат України четвертого скликання Микола Гапочка.

«Подивіться на парламент, там одні штучні проекти. Парламент повинен очиститися від тих, хто там сидить по 20 років і нічого не робить. На місце проектів мають прийти партії ідеологічні з історією, які здатні змінити ситуацію на краще», — сказав він у своєму виступі

Микола Гапочка зауважив, що українське село поступово схиляється до розуміння того, що необхідна своя, професійна, аграрна політична сила, яка розумітиметься на ситуації.

«Після багатьох років політичних «кидків» у людей приходить розуміння, що потрібно обирати своїх, кому реально болить село, хто буде відстоювати його інтереси», — аргументував Микола Гапочка.

А тому, у сукупності, пошук нових і стабільних політичних сил та потреба змін в українському суспільстві дає хороші шанси для Аграрної партії України на наступних виборах.

«Суспільство хоче змін, яких не відбулося. Такі зміни можуть принести стабільні партії з чіткою ідеологією. Це збільшує шанси прийти до влади саме такої партії, вибудуваної знизу до верху, партії професіоналів, які здатні будуть через галузь економіки номер один витягнути українську економіку із кризи», — підсумував Микола Гапочка.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.