Середа, 17 червня 2015 20:56

Про плани та напрацювання говорили аграрії на Хмельниччині

Під керівництвом голови Хмельницької регіональної організації Аграрної партії України Володимира Галищука відбулось засідання виконкому, яке проходило на базі «Хмельницьке головплемпідприємство». Участь у зібранні взяли партійці  з Теофіпольського, Старокостянтинівського, Старосинявського та інших районів Поділля.

Розпочинаючи засідання, голова регіональної організації доповів присутнім про напрацювання і про проведену партійну роботу за останнє півріччя. Поряд з тим, особливо наголошено було на створенні мережі первинних партійних організації на теренах області із завершенням якої не можна зволікати.

Крім того, Володимир Галищук окреслив масштаби і обсяги передвиборчої агітаційної роботи, розгортати і забезпечувати яку потрібно вже сьогодні, адже підбір і залучення ефективних і кваліфікованих людей на селі – є частиною успіху. Також, одним з питань порядку денного було питання грамотного та правильного ведення документації, а особливо тих документів, які подаються в органи юстиції.

На завершення засідання виконкому, кожен із учасників мав змогу поспілкуватись із головою регіональної організації та отримати відповіді на задані питання.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.