Субота, 13 червня 2015 19:53

Відбулася установча конференція Южненьської міської партійної організації Аграрної партії України

За пропозицією міських активістів 13 червня 2015 року в м. Южне Одеської області на високому організаційному рівні відбулася установча конференція Южненьської міської партійної організації Аграрної партії України.

В роботі конференції прийняли участь усі 15 членів міської організації та 17 запрошених. Відвідав та прийняв участь в роботі конференції також заступник голови, керівник апарату Одеської обласної партійної організації  Аграрної партії України Анатолій Коритний.

Робоча Президія конференції розглянула 8 актуальних питань, першим з яких було обговорення необхідності створення в м. Южне місцевої організації Аграрної партії України. По першому питанню виступив заступник голови Одеської обласної організації Анатолій Коритний. В своєму виступі він доповів про основні напрямки діяльності партії взагалі та про конкретні цілі та задачі місцевих організацій.

Одноголосним рішенням було обрано головою Южненьської місцевої організації Аграрної партії України - Бурлаку Геннадія Васильовича – ветерана праці Одеського Припортового Заводу.

За рішенням більшості голосів заступником голови було обрано Діденка Ігоря – почесного працівника будівництва та архітектури.

Порядком денним було також вирішено ряд організаційних питань, зокрема, обрання виконавчого комітету та делегатів на обласну конференцію. Усі рішення по питанням порядку денного приймались одноголосно після дискусійних розмов.

По вичерпанню порядку денного виступили обрані керівники організації з вираженням подяки до членів організації та запрошених за довіру та участь у конференції.

По закінченню конференції заключне слово було надане заступнику голови, керівнику апарату Одеської обласної партійної організації  Аграрної партії України Анатолію Коритному, який визнав оцінку роботи установчої конференції Южненської міської партійної організації Аграрної партії України  задовільною та відмітив високий рівень підготовки до заходу.

346

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.