Середа, 01 липня 2015 14:44

Ширяївську парторганізацію на Одещині очолив голова районної ради

Під час звітно-виборчої конференції в селищі Ширяєвє  лави Аграрної партії поповнили 12 нових членів. Активну участь в партійному зібранні взяли не лише члени партії, а й голови сільських рад, районні депутати та керівники сільгосппідприємств. Новим очільником  Ширяївської парторганізації обрали голову районної ради Віктора Погорілого, який одразу запевнив буде співпрацювати з усіма, кому небайдужі  проблеми села.

1113

«Ми не будемо нікого з конкурентів «паплюжити», ні з ким політично не воюватимемо, наша ціль - об’єднати людей, для вирішення нагальних проблем. Люди нас знають і ми своєю роботою, хто в агропідприємстві, хто в сільській раді уже довели, що ми дбаємо про наш край. Зараз важливо переконати людей, що   теж не можуть залишатись осторонь політики, адже лише власними силами ми зможемо навести ладу у себе», - розповів Віктор Погорілий.

За словами голови обласної партійної організації Аграрної партії Василя Калашника довіряти далі політикам, які десятиліттями  не звертали уваги на село не можна. 

1112 «Якщо ми селяни сьогодні не об’єднаємось, то хто ж захистить нас і наші інтереси в майбутньому? Ті хто і так десятиліттями нас обдурювали, і на цих чергових виборах будуть боротися лише за «місце під сонцем». Доля села і людей, які там живуть їм байдужа.  Я переконаний, що кожен з Вас присутніх в цьому залі розуміє, що,  аби село стало дійсно заможним потрібне довгострокове планування. І саме Аграрна партія повинна розробити стратегію розвитку, яка б передбачала перехід економіки з сировинної до переробної. Тоді в людей буде робота, будуть зарплати і будуть гроші на відновлення інфраструктури. Однак, щоб мати можливість реалізовувати цю стратегію ми повинні бути у владі на всіх рівня», - переконаний Василь Калашник.

DSC056191 DSC056091

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.