П'ятниця, 03 липня 2015 13:48

Політики повинні працювати для села, а не село для політиків – одеські аграрії

Сильна держава починається з сильного села, з заможних людей. І щоб досягнути цього, люди повинні обирати тих керівників, які працюватимуть в інтересах місцевих громад, а не якихось можновладців.

new lybaschivka2051Заявила під час звітно-виборчої конференції новобрана голова Любашівської районної парторганізації АПУ Зінаїда  Сорока.

«Я ніколи не була в політиці. Я – виробничник. І хто б до цього мені не пропонував бути членом якогось політичного руху, я категорично відмовлялась, бо не вірила нікому з політиків. А ось Аграрна Партія – це та сила, в якій я себе побачила. Ми можемо змінювати своє життя тут, на місцях, починаючи з дрібниць», -  переконана Зінаїда  Сорока.

Аби забезпечити людей в селі роботою потрібно створювати нові виробничі потужності, залучати інвестиції, а для цього влада повинна працювати прозоро. Впевнений директор підприємства «Зеленогірське», член Аграрної партії Олександр Манза.

new lybaschivka2071«Некомпетентність чиновників та корупція – ось що найбільше заважає розвитку села, і з цим треба боротись. Годі уже терпіти, що нам «підкладають свиню» різні політичні «ділки», ми можемо стати конкурентоздатною країною, якщо візьмемо справу в свої руки», - наголосив Олександр Манза.

Щоб зупинити зубожіння села, аграрії повинні прийти до влади на  всіх рівнях, починаючи від сільських рад і закінчуючи парламентом. Вважає голова Одеської обласної парторганізації АПУ Василь Калашник.

«Хочу наголосити, що у складі Аграрної партії немає олігархів, немає розтиражованих імен, які скомпрометували себе корупцією. Більшість членів нашої політсили є простими людьми від землі, знаними обличчями в українському АПК, і саме вони повинні бути у владі», -  резюмував Василь Калашник.

new lybaschivka206 61

new lybaschivka2081new lybaschivka20231

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.