Вівторок, 14 липня 2015 18:35

На Шполянщині Черкаської області обрали голову районної організації Аграрної партії

Близько тридцяти членів нараховує сьогодні районна організація аграріїв Шполянщини. Відродити його вдалося завдяки зусиллям лідерів аграріїв області - депутата обласної ради Наталії Старікової та Олени Куроченко. Під час звітно-виборної конференції, яка відбулася сьогодні у Шполі на СПОП "Відродження" Олена Куроченко, за одноголосної підтримки партійців, стала чинним головою місцевої організації. Так само одноголосно обрано й її заступника, людину не менш активну й знану, голову одного з фермерських господарств Валентину Кармаліту.

Під час зустрічі Наталія Старікова розповіла про останні новини й партійні настанови та окреслила першочергові завдання.

-У нас в районі 27 сільських рад і ми прагнемо, аби після місцевих виборів від кожної з них був представник у районній раді, - розповіла про подальші кроки на посаді голови Олена Куроченко. – Робота вже розпочалася, нам потрібні люди, які працюють у аграрній галузі й зацікавлені у її розвитку і готові об`єднатися аби мати вплив на вирішення проблем на місцевому рівні.

Принагідно  Наталії Старіковій передали зверення до депутатів облради голова Шполянської асоціації сільгоспвиробників «Авангард» Валентина Биковець. Шполянські сільгоспвиробникі звертаються з проханням підтримати й не допустити нищівного для галузі скасування спец режиму ПДВ.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.