Понеділок, 20 липня 2015 14:36

ДОРОГУ ЗДОЛАЄ ТОЙ, ХТО ЙДЕ!

Адже як мовиться «очі - бояться, а руки – роблять»! Такими словами, звертаючись до своїх земляків, розпочав свій виступ новообраний голова Саратської районної партійної організації Аграрної Партії України Руслан Небога. Адже саме йому, молодому, енергійному, амбітному вихідцю з села Плахтіївка, минулої суботи представники первинних партійних організацій АПУ Саратського району довірили представляти рідний бессарабський край на політичному олімпі.
11200869 995644283800487 9027599557675886618 n1- На сьогоднішній день, перед Україною стоїть завдання збереження державності, головною умовою чого є швидка модернізація економіки і суспільства. Потенціал змін, який несе з собою в політику молодь з районів та сіл Одеської області, може успішно формувати владні інститути і політичні еліти, протидіяти можливим спробам зубожіння суспільства. А робити це молоді політики зможуть лише зсередини політичної системи, беручи участь у партійній політиці та виборчих органах. То ж сьогодні, на прикладі Саратського району, за підтримки Аграрної Партій України, в особі Руслана Небоги, ми передаємо естафету молодому, більш креативному, сильному та працьовитому поколінню, - відзначив вітаючи з обранням нового голову Саратської райпарторганізації Аграрної партії, голова Одеської обласної організації Аграрної партії України, депутат Одеської обласної ради Василь Калашник.
А Саратський район здавна славиться своїми працьовитими людьми, недаремно ж з року в рік більше 100 тисяч тонн золотого збіжжя впадає в мільйону хлібну скарбницю Одеської області саме з ланів цього бессарабського краю! Молодь з усіх багатонаціональних сіл відома своєю безмежною любов’ю до традицій та звичаїв пращурів, які передаються тут із покоління в покоління! Але, на жаль, часи реформ, болісно та невтішно позначились на усіх сферах буття Саратського району. Та попри все місцеві жителі не втрачають оптимізму і віру в те, що до влади прийдуть порядні люди, політики з народу, які приділятимуть належну увагу і аграрній, і соціальній, і молодіжній сфері! Тому і проявили свою активність в роботі по створенню і місцевих організаці Аграрної Партії, і у формуванні партактиву в районі.
- Банально, але факт, що сьогоденній молоді просто нічим зайнятись у рідних селах! Будинки культури та спортивні секції не працюють належним чином, відсутня стимуляція молоді у роботі, відсутнє фінансування державних установ культури, мистецтва, спорту, не йде реальна поміч молодій сім’ї, на формування моральності, стійкості духу, патріотизму, дотримання здорового способу життя взагалі не звертають уваги. Також, проблемою є не достатнє зацікавлення молодої людини у здобутті освіти, що в свою чергу несе пряму загрозу майбутньому держави, - з болем в душі констатував невтішну ситуацію що нині склалась в сільській глибинці Руслан Небога. – Але я переконаний, що сісти і скласти руки – це не вихід! Ми, молоде поколінням Одещини, за підтримки наших батьків, все ж таки здатні змінити ситуацію на краще! Головне вірити у свої сили і не здавати рішучих позицій!

Прес-служба Одеської обласної партійної організації Аграрної Партії України

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.