П'ятниця, 24 липня 2015 14:02

АГРАРНУ ФОРТЕЦЮ В АККЕРМАНІ ЗБУДОВАНО!

Звітно-виборча районна партійна конференція Аграрної Партії України в Білгород-Дністровському районі Одеської області була насиченою на розгляд питання порядку денного і пройшла продуктивно. Віталій Чернега, який очолював райпарторганізацію декілька років - склав свої повноваження, а серйозний і поважний загал учасників партійної конференції, серед яких були здебільшого керівники аграрних підприємств Білгород-Дністровського району, фермери, підприємці, сільські голови, ветерани аграрної праці, місцеві активісти одноголосно обрали своїм новим партійним лідером Валентину Орлову.
Валентина Володимирівна – жінка-політик знана і шанована в Білгород-Дністровському районі перш за все за свою життєву, принципову і мудру позицію. Тому не даремно районний політичний «бомонд» Акерману довірив саме їй очолювати районну раду!
- Наша мета, не диктувати владі ті питання та проблеми, які нині заважають розвитку села, а самим стати цією владою і захищати і представляти ці інтереси в усіх владних інституціях, - відзначила у своєму вступному слові до партійних колег та однодумців голова Білгород-Дністровської районної партійної організації Валентина Орлова. – Принципові, працьовиті та порядні люди, якими здавна славиться Білгород-Дністровський район мають стати «золотим ядром» Аграрної Партії в Аккермані!

2222221Як зазначив у своєму виступі голова Одеської обласної партійної організації Аграрної партії України, депутат Одеської обласної ради Василь Калашник, сьогодні для села дуже важливо і потрібно отримати власне представництво у радах всіх рівнів. Тому що саме зараз нашій аграрій країні потрібні зважені і продумані реформи. То ж передусім, потрібно закріпити і сформувати єдину аграрну думку і політику, погоджену з громадськістю, з товаровиробниками, з усіма зацікавленими гравцями ринку. Бо аграрна політика тільки тоді ефективна, коли вона довготермінова.
- Щороку трударі ланів Білгород-Дністровського району дають державі більше ста тисяч тонн золотого збіжжя! Тому і вони, і трудові колективи їх господарств, їх пайовики, як власне і всі жителі району заслуговують на краще життя! І я переконаний, що Аграрна Партія України має стати саме тією політичною силою, яка буде здатна об’єднати усі версти і категорії населення нашої Одеської області! Бо наша мета не лише захист інтересів агробізнесу, а підтримка і розвиток села взагалі! – сказав голова Одеської обласної партійної організації Аграрної партії України, депутат Одеської обласної ради Василь Калашник. – Я переконаний що завдяки нашій політичній силі, в Україні нарешті сформується аграрне лобі, і політики зрозуміють, що не можна пафосно з трибун говорити про землю, як основне багатство України, і при цьому нехтувати інтересами тих, хто на ній працює! 41112

Прес-служба Одеської обласної партійної організації Аграрної Партії України

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.