Середа, 29 липня 2015 14:04

Вінницьку організацію Аграрної партії очолив Олександр Корнійчук

28 липня 2015 року відбулася Х позачергова звітно-виборча конференція Вінницької обласної організації Аграрної партії України. На посаду голови Вінницької обласної організації Аграрної партії більшістю голосів обрано директора Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН - Корнійчука Олександра Васильовича.
Під час привітання новобраного голови Солодкий Юрій Федорович, керівник ТОВ «Ободівська агрофірма», сільськогосподарського підприємства у Тростянецькому районі, висловив і свою думку: «Знаю Олександра Васильовича багато років, як порядну й відповідальну людину. Працюючи на різних посадах він завжди захищав інтереси простих людей, знаходив спільну мову як з малими фермерськими господарствами, так і з потужними підприємствами нашого краю».
Корнійчук Олександр Васильович родом з глибинки Вінницької області, с.Куна Гайсинського району. Народився у звичайній сільській сім’ї колгоспників, завжди досягав усіх вершин самостійно важкою працею. Впродовж всього життя сфера його діяльності була пов’язана із сільським господарством, в тому числі рослинництвом. На сьогодні він є кандидатом сільськогосподарських наук, заслуженим працівником сільського господарства, а його кар’єрний шлях проходить курсивом Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН, де він працює й понині.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.