Четвер, 17 серпня 2017 14:13

Аграрії Куликівщини подарували радість особливим діткам

Чудове свято, перший Спас — Маковія для особливих діток з Куликівщини цьогоріч було ознаменоване веселими розвагами, солодким частуванням та радісними емоціями. Цієї сонячної днини у центральному парку селища лунали весела музика та радісний дитячий сміх. В атмосфері радості, добра та милосердя тут проходила святкова програма «На порозі Перший Спас – йде вже літечко від нас». Захід для дітей з особливими потребами та для всіх, хто завітав на свято, був ініційований головою Куликівської районної ради Наталією Халімон та відбувся за підтримки Куликівської районної організації Аграрної Партії України.

 

Наталія Миколаївна привітала всіх присутніх з великим релігійним святом, із щирими побажаннями миру, добра, благополуччя звернулась до дітей із особливими потребами та їх батьків, пригостила запашними медово-маковими пряниками, запросила до частування солодкою ватою та до участі в ігротеці й усіх запланованих розвагах. Також вона представила гостей, які прибули на свято – представників Чернігівського центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Відродження”, які привезли з собою виставку виробів, виконаних особливими дітками. Мета виставки – продемонструвати на прикладі, що інвалідність – не вирок, зміцнити віру дітей у власні сили, стимулювати їх до роботи над собою у прагненні бути успішними попри негаразди зі здоров’ям. І для батьків – теж приклад розвитку здібностей їх особливих діток, що також дуже важливо.

 

20748413_1975512022663824_3440710663523613584_o-e1502958495229.jpg

 

Концертну програму заходу підготували учасники мистецької студії “Надія”, що діє при Свято – Миколаївському храмі села С.Дівиця ( керівник Л.Л.Снопок) та ансамбль “Gloria” Куликівської дитячої музичної школи (керівник Юлія Капленок). Несподіваними і дуже приємними подарунками для дітвори було шоу з мильними бульбашками та гелеві кульки з намальованими усмішками, які по закінченню свята були подаровані кожній дитині.

 

Святково – ігровий майданчик був відкритий для всіх бажаючих. Ведуча програми Мирина Євдокименко запрошувала всіх дітей та дорослих підтримати особливих діток, разом створити святкову атмосферу та взяти участь в ігротеці. Доброзичливо-усміхнений пірат щедро розсипав у повітря тисячі мильних бульбашок – від найдрібніших до велетенських. Не лише малеча, а й дорослі були у захопленні від такої розваги – усміхалися всі. Лементу, емоцій та радості було аж за край. Розважав дітвору і веселий клоун – ігри та конкурси від Лариси Оснач в образі клоуна теж додали радісної атмосфери святковому дійству.

 

20776745_1975513955996964_2042848858645264799_o-e1502958679404.jpg

 

Вікторія Пономарчук, керівник ГО «Відкрий світ особливим дітям», мама дитини з особливими потребами:

 

"Свято справді чудове. Вочевидь задоволені і ми, і наші діти. Ми отримали насолоду та безліч радісних емоцій. Хочу подякувати всім причетним до організації та проведення цього святкового дійства для наших особливих діток: голові районної ради Наталії Халімон за її чудову ініціативу, районній організації Аграрної партії за підтримку, юним артистам та їх керівникам, організаторам розважального шоу та ігротеки, а також всім, хто доклав зусилля для того, щоб наші дітки були щасливі і задоволені. Хочеться побажати, щоб такі чудові свята стали традиційними, адже добрі справи мають продовжуватись, знову й знову дарувати радість. Сподіваюсь, що увага до особливих діток у районі буде постійною. Бажаю добра та божої благодаті всім, хто небайдужий до наших проблем і надає нашим особливим родинам підтримку та допомогу. Нашим діткам хочу побажати здоров’я, а батькам терпіння і віри – все у нас з вами буде добре!"

 

Катерина Бойко, заступник керівника ГО «Відкрий світ особливим дітям», бабуся дитини з особливими потребами:


"Для наших особливих діток та і для нас це свято – прекрасна нагода отримати приємні емоції та радісний настрій. Дуже вдячна організаторам та учасникам за увагу і турботу, адже ми лише нещодавно створили нашу організацію, а вже бачимо, що нас підтримують. Щира подяка голові районної ради Наталії Халімон за її прекрасну ініціативу і це чудове свято. Наші діти усміхалися, а отже і ми були раді та задоволені. Хотілось би щоб ця ініціатива продовжувалася, адже родини з особливими дітками потребують постійної підтримки і не лише матеріальної, а ще й не менш важливої для нас – моральної, психологічної, медико-реабілітаційної тощо".

 

20785680_1975510209330672_851172848002044830_o-e1502958984128.jpg

 

Організатори свята щиро прагнули подарувати дітям з інвалідністю якнайбільше радісних емоцій, святкового настрою та позитиву від усього дійства. Крім того, родини з особливими дітками тепер матимуть змогу постійно отримувати консультації фахівців Чернігівського центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Відродження», оскільки є така домовленість. Дуже сподіваємося, що свято пройшло з користю і особливі дітки та їх родини відчули увагу та турботу.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.