Вівторок, 05 вересня 2017 12:46

Аграрії привітали дітей херсонського будинку-інтернату з Днем знань

З нагоди свята Першого вересня представники Аграрної партії на чолі з головою міської партійної організації, директором ПрАТ «Хліба Херсонщини» Сергієм Дуровим завітали до Херсонського інтернату ім. Шевченка з концертом та подарунками, а також привітали херсонців з Днем знань в інших локаціях міста.

 

Для дітлахів закладу виступили музиканти - члени Асоціації гармоністів України, що перебували на Херсонщині в рамках фестивалю «Чарівна гармонь», який проходив за сприяння Аграрної партії. 

 

Вихованці з несподіваною цікавістю слухали гармоністів - енергетика живої музики не лишила байдужими нікого, ані діток, ані співробітників інтернату.

 

«Для нас дуже важливо, щоб ці дітки гармонійно розвивалися і виросли не тільки здоровими та розумними, а ще й патріотами своєї країни. Жива народна музика допомагає сформувати любов та повагу до традицій та культури свого народу – саме тому ми влаштували дітям це музичне свято», - говорить Сергій Дуров.

 

По завершенню концерту кожен маленький глядач отримав подарунок - солодку випічку від херсонського хлібокомбінату та шкільне начиння, канцтовари.

 

«Хай, незважаючи на примхи долі, ці дітки виростуть щасливими та із повагою до своєї країни. А задача нас - дорослих - допомогти та підтримати їх на життєвому шляху», - зазначив Сергій Дуров.

 

А от вже на вулиці Суворова до гостей заходу з привітальним словом звернувся голова Дніпровської районної партійної організації у Херсоні Анатолій Недигалов.

 

«Сьогодні визначна дата – 1 вересня, початок осені й одночасно навчального року для дітей. Якщо говорити про ці традиції, то в нашій країні найдорожче – це люди (дорослі та діти) і наша земля. Земля – це велике багатство, годувальниця, а діти – майбутнє. Ми талановитий народ, тому повинні розвиватися й духовно. Завдяки концерту ми вирішили ще раз показати, що Аграрна партія – це партія українського народу, що представляє всіх, кого об’єднують традиційні цінності та національна духовність», - говорить Недигалов.

 

На завершення про значимість української духовності та пісні розповіла заступник голови управління Асоціації гармоністів України Марченко Надія.

 

«Найбагатші надбання - українські народні пісні та гармоніка. У наших генах закладена пам'ять про народні традиції, фольклор, і ми його пропонуємо усім присутнім на сьогоднішньому фестивалі. Наша мета – донести до людей українську ідею. І ми задоволені, що є глядачі та поціновувачі нашого таланту. Адже українська пісня – це гармоніка української душі», - підсумувала Марченко.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.