Середа, 11 травня 2016 17:15

Аграрна партія створює умови для розвитку спорту в Липоводолинському районі

В сьогоднішніх умовах розвиток спорту в селі, на жаль, не став пріоритетом державної соціальної політики. Занепали  збудовані за радянських часів спортивні споруди, а нових зводити ні за що. Для занять спортом і участі в змаганнях будь-якого рівня ні учням шкіл, ні молоді старшого віку не вистачає коштів, бо бідний бюджет ледь зводить кінці з кінцями, фінансуючи захищені статті – зарплату та енергоносії.  Ось тому молодь частіше тягнеться в бари, а не в спортивні зали.

Наш район – не виключення з сумного правила. Якщо й жевріє десь спортивне життя, то завдяки спонсорам – небайдужим людям, котрі надають фінансову підтримку. Така доля спіткала футбольну команду, яка в попередні роки виступала на першості області, та через фінансову скруту припинила свою участь у таких змаганнях.

- Вважаю, що з таким становищем не можна далі миритися, - ділиться думками директор ТОВ «Альянс» з смт Липова Долина, що на Сумщині, Іван Демченко. – Разом із головою  районної організації Аграрної партії України  Анатолієм Кобзаренком  та іншими партійцями ми вирішили зробити все можливе, щоб створити умови для занять спортом  і повернути молодь до здорового способу життя.

І слово не розійшлося з ділом. Аграрії узялися за реалізацію проекту відродження футбольної слави  Липоводолинщини. Ні для кого не секрет, що спортивні, особливо футбольні традиції в районі є. За фінансової підтримки цілком реально знову досягати  успіхів як у цій популярній грі, так і в інших видах спорту, якщо  мати потрібну інфраструктуру.   З неї почав Іван Демченко, виділивши кошти на утримання штатної посади тренера з футболу, придбання спортивного інвентаря, форми для двох футбольних команд – молодіжної  для участі в чемпіонаті району та дорослої, яка змагатиметься на першості області. Команди забезпечили транспортом для поїздок на матчі – сільгосптовариство «Альянс» придбало комфортабельний автобус закордонного виробництва на 18 місць.

А про обладнання стадіону районна організація Аграрної партії вирішила подбати спільно. Недавно разом відвідали спортивний майданчик райцентру, визначилися з об’ємами робіт на ньому з тим, щоб привести в належний стан та забезпечити умови для тренувань і змагань спортсменів.

Липоводолинці знають, що попередня влада бралася за реконструкцію стадіону, проте з її, так би мовити, відходом в історію, слідом пішла й ініціатива щодо стадіону. Добре, що селищна влада таки зуміла добудувати технічну споруду, яку при належному обладнанні, можна буде використовувати як роздягальню для спортсменів, збереження інвентарю  та інших допоміжних цілей. Марними були декілька років тому  й зусилля з підготовки до обладнання майданчика із штучним покриттям. Завезені матеріали для цього поступово розікралися.

Втім на стадіоні залишається футбольне поле, тому аграрії вирішили додати до нього належну інфраструктуру. В цьому 60 відсотків витрат бере на себе ТОВ «Альянс», по 20 відсотків – ТОВ «Завод Кобзаренка» і ТОВ «Мрія», які очолюють голова районної організації Аграрної партії України Анатолій Кобзаренко і його партійний заступник Іван Чайка.

Разом вони  взялися встановити 4-ярусні трибуни  для вболівальників із пластиковими сидіннями. Заздалегідь було оглянуто  стадіони сусідніх населених пунктів – Ромен, Гадяча й Недригайлова, а також «Барси» в Сумах. Зупинилися на останньому, взявши за зразок саме таке облаштування місць для спортивних фанатів. «Альянс» уже замовив і оплатив крісла,  на «Заводі Кобзаренка» будуть виготовлені необхідні металеві конструкції.

На стадіоні також буде відновлена огорожа, освітлення, виконано ряд інших робіт з тим, щоб спортивна споруда задовольняла і спортсменів, і вболівальників.

Таким чином планується розв’язати основне завдання – створення умов для занять спортом. А за молоддю, можна бути впевненим, справа не стане. Вже зараз посилено тренуються обидві футбольні команди – «Альянс» і «Молодь-Альянс» -  під керівництвом досвідченого тренера Миколи Клюса. Зовсім скоро вони почнуть змагання в районному й обласному чемпіонатах. Сподіватимемося, що така турбота Аграрної партії допоможе їм досягти спортивних висот.

футбол 9 к тня

Футбол Альянс

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.