Вівторок, 03 жовтня 2017 13:07

Аграрна партія в Чернігові розпочала цикл практичних семінарів для кандидатів в депутати до ОТГ

Аграрна партія на Чернігівщині сформувала потужну команду однодумців, справжіх патріотів своєї держави, господарників, професіоналів, які не злякаються відповідальності. Нашою опорою були і лишаються саме територіальні громади.

 

Ми йдемо перемагати не заради рейтингів, а заради реальних змін на краще. Тому одним із пріоритетних завдань в роботі з кандидатами в депутати було визначено їх навчання. Сьогодні в Чернігові розпочався цикл практичних семінарів для кандидатів в депутати до ОТГ. Провів начання – політтехнолог-практик Андрій Прокопенко.

  

В навчанні взяли участь більше 50 учасників – заступник голови Чернігівської обласної організації Аграрної партії Анатолій Максак, представники обласної організації партії, кандидати в депутати й керівники територіальних виборчих штабів.

 

Під час семінару були розглянуті основні принципи й особливості виборчої кампанії в ОТГ, способи протидії брудним технологіям. Всі учасники отримали методичні рекомендації та детальні консультації щодо стратегії виборчої кампанії кандидата в депутати, зважаючи на територіальні особливості об’єднаної громади.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.